17 Kasım 2015 Salı

Gosh Forever Eyeshadow Kalem Far || Silver Rose

Geçen yıl Gosh'un Gratislere gelmesiyle birlikte birçok ürününü deneme fırsatı buldum. Forever Eyeshadow serisindeki Silver Rose da onlardan biri.
Gosh'un mineral ve forever eyeshadow olmak üzere iki tane kalem far serisi bulunuyor. Açıkçası iki serisinin arasında ne gibi farklar var bilmiyorum ama bugün bu farın benim gözümden olumlu ve olumsuz yönlerini okuyacaksınız.Ojelerim Flormar 323

Far kalem formunda ve arkasından çevirerek açıyorsunuz, herhangi bir kalemtıraşa ihtiyaç duymamak bu açıdan güzel. Zaten kalemtıraşa ihtiyaç duysak da büyük ihtimalle bu anlamsız olurdu çünkü ucu çok yumuşak. Bu ürünler mağazalara ilk geldiğinde testerini ben açmıştım. Elime sürüp rengine bakmak isterken daha o zaman ucu kırılmıştı. Çünkü bu farın yapısı çok yumuşak. Evet, sürümü açısından güzel bir özellik fakat dikkatli olmakta fayda var.
Beni kendine çeken özelliği ise Silver Rose renginin güzelliği oldu. Gri ama içinde pembe yansımaları var. Fakat elinize sürdüğünüzdeki rengi kesinlikle göz kapağınızda elde edemiyorsunuz. Yine de bu rengini de sevdiğim için kullanmaya devam ediyorum. Direkt olarak göz kapağıma uygulayıp hafifçe parmağımla dağıtarak ve bir geçiş rengi uygulayarak kullanıyorum....

Kalıcılık konusunda da eğer bir far bazı ile kullanmazsanız çok tatmin edici değil. Gün içinde birikme yapabiliyor ve silikleşiyor. Yine de garip bir şekilde seviyorum bu farı :) Büyük ihtimalle baz ile kullanıp, o griyi de sevdiğimden.
Geçtiğimiz sene katıldığım Gosh Gratiste İstanbul lansmanı yazımı da buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sevgiler<3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder